Ženy ve Starém Mateřově nezazářily

Napsal(a)  Zveřejněno: 21. 10. 2018
Ženy ve Starém Mateřově nezazářily Facebook FK Bohemia Poděbrady - ženy

Starý Mateřov - Do druhé poloviny letošního ročníku divize vstupovaly ženy Bohemie Poděbrady z nelichotivé šesté příčky tabulky. V utkání na půdě Starého Mateřova chtěly poděbradské hráčky dozajista navázat na výsledek ze zářijového měření sil se stejnými soupeřkami, nakonec však musely zkousnout trpkou porážku.

SK Starý Mateřov - FK Bohemia Poděbrady 3:1 (2:0)

Branky: 32. Kučerová, 40. Kánská, 57. Nováková - 67. Novotná

Starý Mateřov: Veselá - Pulkrábková (C), Matěnová, Sehnoutková V., Heřmanová - Dostálová, Kánská, Nováková, Zahradníčková - Čechová, Kučerová. Střídaly: Cyrusová, Klímová Anna, Klímová Alena, Sehnoutková D., Soukupová

FKBP: Znamínková (C) - Piskačová, Jehličková, Pokorná, Krýslová - Novotná, Fuksová, Šindelářová, Bartoňková - Jelínková, Procházková

Základ neúspěchu Bohemie se zrodil ve druhé půlhodině utkání. Ještě v rámci prvního poločasu se hráčky Starého Mateřova mohly radovat po brankách Kučerové a Kánské z nabytého dvoubrankového vedení, a to navíc v 57. minutě potvrdila další brankou Nováková. V 67. minutě korigovala vývoj skóre utkání na 3:1 svým zásahem Novotná, ke zvratu však už ani ona zavelet nedokázala. Z pozice dvou desetibodových celků se tak nakonec podařilo navýšit svůj bodový účet pouze Starému Mateřovu.

Velmi nás mrzí tento zápas. Výsledek vypovídá o našem výkonu, který byl velmi slabý. Pro nás je to ponaučení do dalších zápasů.