Ženy dosáhly na překvapivě milosrdný výsledek

Napsal(a)  Zveřejněno: 27. 10. 2018
Ženy dosáhly na překvapivě milosrdný výsledek Facebook FK Bohemia Poděbrady - ženy

Sázava - Ženy Bohemie Poděbrady putovaly v rámci 9. kola divizní soutěže na půdu aktuálního lídra ze Sázavy u Lanškrouna. Favorit utkání tak byl jasně daný, ale jak je dobře známo, poděbradské hráčky dokáží papírové předpoklady snadno postavit na hlavu.

SPS Sázava u Lanškrouna - FK Bohemia Poděbrady 2:1 (1:0)

Branky: 25. Cinková, 87. Krchová - 83. Novotná

Sázava: Dvořáková - Juříková, Cinková, Prokopová, Marková - Kubeňková, Němcová, Pazderková, Krchová (C) - Marková, Šebrlová. Střídaly: Kollertová, Filipiová, Ondráčková, Beranová, Salabová, Skalická

FKBP: Znamínková (C) - Bartoňková, Jehličková, Pokorná, Píšová - Šindelářová, Fuksová, Novotná

Když jsme jely na zápas, kde nás čekal soupeř, který je první v tabulce, tak jsme měly lehké obavy. Obavy jsme neměly z toho, že se jedná o první tým v tabulce, ale z toho, že budeme hrát pouze v 8!!! Ale i přesto jsme byly plné odhodlání a touhy vyhrát. V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a šanci jsme měly my i soupeřky. Bohužel v následujících minutách přišel útok, při kterém nás soupeřky přečíslily a podařilo se jim skórovat. Za stavu 1:0 skončil první poločas a my jsme šly do kabiny se skvělým pocitem, že se nám dařilo skvěle držet hru a vytvářet šance, ač jsme hrály ve značné nevýhodě. V druhém poločase se nám podařilo v 83. minutě dostat neuvěřitelnou rychlostí naší útočnice se záložnicí v jednom :D k bráně a vstřelit gól na 1:1. Což nám udělalo obrovskou radost. V 87. minutě pomezní odmávl ofsajd, což jsme si všimly, ale bohužel rozhodčí nepoužil píšťalku a z ofsajdového postavení šla útočnice domácích na bránu a ač se jí naše obránkyně snažila zabránit, tak vystřelila a dala gól. Což nás velmi mrzelo, vhledem k tomu, jakým stylem došlo ke gólu. Cítily jsme velkou křivdu. Bohužel i takové zápasy jsou. Tímto neuvěřitelně děkuji holkám, které byly na zápas a bojovaly do poslední minuty!!!