Ženy těsně podlehly Kutné Hoře

Napsal(a)  Zveřejněno: 16. 09. 2018
Ženy těsně podlehly Kutné Hoře Facebook FK Bohemia Poděbrady - ženy

Kutná Hora - Celek žen Bohemie Poděbrady má v posledních kolech problémy se složením sestavy a důsledkem je druhá porážka v sezóně.

Sparta Kutná Hora - FK Bohemia Poděbrady 2:1 (1:0)

Branky: 33. Buřvalová, 58. Hrbková - 85. Pokorná

Kutná Hora: Macounová - Havlíčková, Szirotnyáková, Krulišová P., Mandutzová, Hrubešová, Hrbková (C), Musílková, Buřvalová, Mašínová, Boháčová, střídaly: Capouchová, Danešová, Kadlecová, Knapiková, Krulišová G., Ryšánová

FKBP: Jehličková - Piskačová, Pokorná, Bartoňková, Jarešová - Millerová, Fuksová, Šindelářová, Píšová (C) - Šmejkalová

Když jsme nastupovaly do zápasu pouze v 10 hráčkách, tak jsem měly lehké obavy, protože soupeře jsme neznaly a nevěděly jsme co nás čeká. V úvodu zápasu začaly soupeřky důraznou hrou s velkou motivací vyhrát. Úspěšně jsme odolávaly, až ve 33. minutě se podařilo soupeřkám vystřelit na bránu a naší náhradní "gólmance" se skvěle podařilo střelu odrazit. Bohužel soupeřkám se podařilo dorážkou odraženého balónu skórovat. Do kabiny jsme šly za stavu 1:0 pro domácí. Po přestávce jsme odolávaly nátlaku domácích při pokusech o vstřelení dalších gólů, avšak v 58. minutě se soupeřkám zadařilo znovu a vstřelily druhý gól. My jsme to však nevzdávaly a bojovaly jsme do posledních minut zápasu. V 85. minutě se nám podařilo prolomit obranu soupeřek a naše středová záložnice přihrála krásný vysoký míč a krajní záložnice si počkala na dorážku a hlavičkou skórovala. Což nás velmi povzbudilo, ale bohužel nezbývalo mnoho času do konce zápasu a tak pro nás tento zápas končil prohrou. Sice jsme prohrály, ale byl to krásný zápas, protože jsme do toho daly vše bojovaly jsem do poslední minuty! Holky děkuju!!!

Zdroj a foto: Facebook FK Bohemia Poděbrady - ženy