Sázava byla nad síly oslabené Bohemie

Napsal(a)  Zveřejněno: 10. 09. 2018
Sázava byla nad síly oslabené Bohemie Facebook FK Bohemia Poděbrady - ženy

Poděbrady - Druhé domácí utkání žen Bohemie Poděbrady skončilo stejným výsledkem, jako to první. Na rozdíl od střetnutí se Starým Mateřovem se však z vítězství tentokrát radovaly soupeřky.

FK Bohemia Poděbrady - SPS Sázava u Lanškrouna 2:4 (1:4)

Branky: 13. Fuksová, 77. Veselá - 17., 23., 32. a 38. Prokopová

FKBP: Jehličková - Piskačová, Pokorná, Bartoňková, Krýslová - Píšová (C), Fuksová, Novotná, Šindelářová - Veselá

Sázava: Beranová - Kollertová, Cinková, Brokešová, Marková L. (C) - Pazderková, Prokopová, Krchová, Marková D. - Kubeňková, Juříková, střídaly: Šebrlová, Ondráčková, Filipiová, Salabová, Dvořáková, Reslerová, Brokešová

Zápas byl velmi náročný, vzhledem k tomu, že jsme nastoupily pouze v 9, ale i přesto se nám podařilo skórovat ve 13. minutě zápasu. Bohužel v zápětí jsme dostaly nešťasný gól a další tři následovaly. Do kabiny jsme šly za stavu 1:4. Přesto, že jsme byly na konci sil, tak se nám podařilo vstřelit v 77. minutě daší gól, což soupeřky lehce rozhodilo. Ač jsme do toho daly vše, tak se nám již nepodařilo výsledek zápasu změnit. Moc děkuju všem holkám za skvělý výkon a odmakanej zápas! Trenérovi děkujeme za podporu, bez které by to nešlo! Díky moc!

Zdroj a foto: Facebook FK Bohemia Poděbrady - ženy