Ženy si vyšláply na lídra soutěže

Napsal(a)  Zveřejněno: 01. 10. 2018
Ženy si vyšláply na lídra soutěže Facebook FK Bohemia Poděbrady - ženy

Hradec Králové - Celek žen Bohemie Poděbrady potřeboval nutně bodovat a přerušit nepříjemnou sérii porážek. Proti prvnímu celku tabulky byly papírové šance na vítězství nevalné, po závěrečném hvizdu a dvou zásazích Píšové se však nepříliš očekávaný triumf stal skutečností.

TJ Sokol Třebeš - FK Bohemia Poděbrady 0:2 (0:1)

Branky: 6. a 53. Píšová

Třebeš: Prokopová - Vodová, Tomášová, Ulrichová, Zikešová - Škodová, Kondrádyová (C), Pozdníková, van Doorn - Ridrichová, Vanišová, střídaly: Plucnarová, Vávrová, Bošková, Šťastná, Legerská

FKBP: Havlíková - Piskačová, Jehličková, Pokorná, Bartoňková - Šindelářová, Fuksová, Píšová, Hrabětová - Znamínková (C), Šmejkalová

Do zápasu jsme nastoupily s respektem, protože jsme nevěděly co nás čeká, pouze jsme očekávaly těžký zápas se soupeřem, kterým byl na prvním místě v tabulce. Proto jsem nic nepodcenily a od začátku jsme hrály naplno. Když došlo k faulu ze strany soupeřek, tak nařídil rozhodčí přímý kop. Naše stoperka nahrála skvělý míč, který zpracovala naše útočnice a vstřelila gól! My jsme se mohly radovat z vedení 0:1. Protihráčky byly překvapené z naší hry a nedařilo se jim dostat se k naší bráně a ani vystřelit. Ve druhém poločase jsme hrály bohužel bez jedné naší hráčky a zápas jsme dokončily pouze v 10 hráčkách. V 53. minutě se nám podařilo vstřelit další branku a tím jsem definitivně potvrdily naší výhru.