Ženy si po skalpu lídra smlsly i na outsiderovi soutěže

Napsal(a)  Zveřejněno: 07. 10. 2018
Ženy si po skalpu lídra smlsly i na outsiderovi soutěže Facebook FK Bohemia Poděbrady - ženy

Poděbrady - Výsledky žen Moravské Třebové jasně vypovídají o úloze tohoto celku v soutěži. Ženy Bohemie si tak po důležitém vítězství nad Třebeší mohly s chutí zastřílet a přidat další tříbodový zisk.

FK Bohemia Poděbrady - SKP Slovan Moravská Třebová 12:0 (6:0)

Branky: 9., 14., 26. a 46. Hrabětová, 17. a 38. Píšová, 33. a 51. Jehličková, 55. Jelínková, 57. a 61. Bartoňková, 86. Novotná

FKBP: Znamínková (C) - Piskačová, Jehličková, Pokorná, Bartoňková - Šindelářová, Fuksová, Říhová, Hrabětová - Novotná, Píšová. Střídaly: Procházková, Jelínková

Moravská Třebová: Oravcová - Širůčková, Vacková, Zobačová, Doležalová - Kozáková, Navrátilová (C), Brázdová, Janštová - Ambrozová, Pospíšilová. Střídaly: Ebertová, Kodešová, Šatníková, Vágnerová, Vykydalová, Stránská, Vybíralová

Bohemia nabídla svým příznivcům rovnoměrný přísun branek, když se v každém z poločasů trefila hned šestkrát. V prvním dějství se o to postarala především díký čistému hattricku Hrabětová, které zdatně sekundovaly dvougólová Píšová a jedním zásahem Jehličková. Hrabětová hned v úvodu druhého poločasu rozšířila svůj střelecký účet o další úspěch a zároveň tím odstartovala střelecké hody úvodní patnáctiminutovky druhého dějství. V té se domácí prosadily ještě čtyřikrát, když se postupně prosadily svou druhou brankou v utkání Jehličková, o čtyři minutě později Jelínková a následně dvakrát v krátkém sledu Bartoňková. Domácí hráčky si poté rozhodnuté utkání již pouze užívaly a konto soupeřek dále výraznějším způsobem nezatěžovaly. Až v samotném závěru se svou první brankou v dresu Bohemie blýskla Novotná a stanovila tím konečnou podobu skóre utkání v poměru 12:0.

Zdroj a foto: Facebook FK Bohemia Poděbrady - ženy