Zprávy

B mužstvo uzavřelo podzim vítězstvím na posledními Běrunicemi

Fotbalisté Běrunic prohráli doma s rezervou poděbradské Bohemie 1:4.Foto: Markéta Stiborová

TJ Sokol Běrunice - FK Bohemia Poděbrady 1:4 (0:0)

Branky: 66. Baťka – 50. Archalous, 54. Šendera, 71. a 78. Voříšek. ČK: 70. P. Hála (Běrunice)

Běrunice: K. Chrastný – Poláček, P. Hála, Brzák, M. Čížek – Baťka, M. Černý, M. Chrastný, R. Černý (46. Podněcký) – Vaňura, Štěpán

Bohemia Poděbrady B: Málek – Bareš, Řehák, Zdražil, Poděbradský – Buldra (75. Peklák), Brtna, Šendera, Krejčík (46. Stibor) – Archalous (63. Voříšek), Novák

„V prvním poločase to bylo trápení a skončilo to bez branek. Ve druhém poločase jsme se zvedli, dali jsme dva rychlé góly. Zlepšili jsme pohyb i výkon, což bylo rozhodující a soupeře jsme přehráli,“ hodnotil utkání trenér poděbradské rezervy Richard Calda.

Autor: Vladimír Malinovský