Zprávy

Nymburský deník: Kolaps Bohemie. Dostala sedmičku ve Vyšehořovicích

TJ Sokol Vyšehořovice - FK Bohemia Poděbrady 7:2 (5:0)

Branky: 12., 32. a 58. Böhm, 7. Novák, 11. Breškovec, 16. Brouta, 79. Lesyk – 59. a 61. Peterka (oba z PK). Rozhodčí: Martin Vlk. ŽK: 1:1. Diváci: 80

Bohemia Poděbrady: Václavík – Kubánek, Hněvsa, Suchánek, Nedorost – Hruška – Javorek, Grospič – Martínek (64. Stibor), Peterka, Frejlach

Vyšehořovice – To asi nikdo nečekal, měl to být vyrovnaný souboj o první příčky tabulky. Ale byla to jednostranná záležitost. Fotbalisté poděbradské Bohemie prohráli na půdě Vyšehořovic vysokým rozdílem.

Jasno bylo v poločase. Vlastně ještě dříve. Po šestnácti minutách vedli domácí čtyři nula. Hotovo, zameteno. „Měli jsme katastrofální začátek. Do čeho domácí kopli, to tam spadlo. Vyšehořovice dávaly góly po našich chybách a to nás složilo,“ byl nazlobený asistent poděbradského trenéra Miroslav Dolejš. „Z direktu jsme se už nezvedli. První půle byla strašná, ani jsme nevystřelili na bránu. Po přestávce bylo hotovo, takže jsme se k něčemu dostali i my,“ řekl k utkání Dolejš.

Autor: Vladimír Malinovský