Zprávy

Nymburský deník: Polaban Nymburk vyhrál díky většímu počtu gólů

FOTBALOVÝ POTĚR Polabanu Nymburk vyhrál turnaj Okresního fotbalového svazu, který se konal v PoděbradechFoto: OFS Nymburk

Poděbrady – V areálu stadionu FK Bohemia Poděbrady se uskutečnil druhý ročník mládežnického turnaje pořádaného OFS Nymburk s názvem „O pohár starosty města Poděbrady“. Turnaje ze zúčastnilo šest týmů ve věkové kategorii U9 (chlapci nar. 2009, dívky nar. 2008 a mladší). Vítězem klání se stali malí fotbalisté Polabanu Nymburk.

Záštitu nad turnajem převzal první místostarosta Poděbrad Ivan Uhlíř, který účastníky turnaje přivítal a celý turnaj zahájil (starosta Poděbrad je v pracovní neschopnosti).

Vyhodnocena byla mužstva na prvních třech místech a dále pak nejlepší brankář turnaje, nejlepší střelec a nejlepší hráč.

Hrálo se systémem každý s každým. Doba hry jednoho utkání byla patnáct minut. Každé mužstvo tak odehrálo pět utkání. „Protože mužstva na prvních dvou místech měla po skončení turnaje stejný počet bodů a vzájemné utkání těchto celků skončilo 1:1 musel o konečném vítězi turnaje nakonec rozhodnout větší počet vstřelených branek,“ uvedl za Okresní fotbalový svaz v Nymburce Roman Myška.

Celkové pořadí: 1. SK Polaban Nymburk, 2. FK Bohemia Poděbrady A, 3. AFK Sadská A, 4. SS Ostrá, 5. AFK Sadská B, 6. FK Bohemia Poděbrady B.

Individuální ceny

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ:   Milan Točík (Bohemia Poděbrady A)
NEJLEPŠÍ STŘELEC:    Vojtěch Beránek (Bohemia Poděbrady A), nastřílel osm branek
NEJLEPŠÍ HRÁČ:         Marek Jirouš (Polaban Nymburk)