Svoboda.info: Starší žáci Kutné Hory brali z kvalitního utkání s Poděbrady všechny body

Napsal(a)  Zveřejněno: 27. 04. 2018
Svoboda.info:  Starší žáci Kutné Hory brali z kvalitního utkání s Poděbrady všechny body LR

Kutná Hora - Starší žáci Sparty Kutná Hora sehráli v sobotu letošní druhé mistrovské utkání fotbalové krajské soutěže skupiny B.
Na svém domácím hřišti přivítali tým FK Bohemia Poděbrady. Od samého začátku bylo vidět, který tým je domácí. Sparta Kutná Hora i přes některé chyby hostujícím tým přehrávala.

Sparta Kutná Hora U15 - FK Bohemia Poděbrady U15 2:0 (1:0)

Branky: 16. a 70. Fidra

Kutná Hora: Kosprd Petr, Dostál Matyáš, Kulhánek Tom, Kutílek Tomáš, Mžík Martin, Fidra Jakub [K], Chalupa Ondřej, Klér Ondřej, Neubauer Jakub, Havránek Matěj, Vokoun Michal. Náhradníci Nešpor Petr, Schovanec Radim, Balvín Nikolas.

Bohemia Poděbrady: Fiška Filip, Kupec Petr, Pintilie Erik, Kubánek Petr, Kindl Michal [K], Jandl David, Riška Matyáš, Machovský Marek, Voaktý Jakub, Křivský Jan, Linhart Michal. náhradníci Zima Adam, Kratochvíl Matyáš, Macál Jan, Čermák Filip, Krejčík Karel

Na první gól se čekalo do 16. min., kdy krásný únik s kličkou brankáři zakončil kapitán domácích Jakub Fidra.

Hostující tým branka rozhodně nepoložila a snažil se s výsledkem něco udělat. Měl hodně povedené šance, ale díky dobrým zákrokům brankáře domácích Petra Kosprda zůstal poločasový výsledek 1:0 pro Kutnou Horu.

Jak skončil první poločas, tak začal druhý. Poděbrady převzaly hru do svých rukou a na domácí branku se hrnul jeden útok za druhým. Na domácích ze začátku bylo vidět, že jsou hlavou snad ještě v kabině. Ale jak se říká, při domácích stálo i to štěstíčko a napomohla i branková konstrukce. Druhý a rozhodující branka padla v poslední minutě utkání v 70. min. po úniku opět kapitána a dovedl své svěřence ke konečnému výsledku 2:0 pro Kutnou Horu. Celkové utkání neslo hodně velké měřítko a kvalitu hry.