Benešovský deník: Lázeňské Poděbrady pohostily Divišov třemi góly

Napsal(a)  Zveřejněno: 26. 04. 2018
Benešovský deník: Lázeňské Poděbrady pohostily Divišov třemi góly Markéta Stiborová

Poděbrady - Místo vyléčení ze slabší koncovky onemocněli fotbalisté Divišova (I. A třída) v lázeňském městě ještě více a v celkově útočném zápase body nepobrali, když třikrát inkasovali. „Hrálo se hodně útočně, kdy oba týmy měly problémy s koncovkou. Zápas jsme si nakonec prohráli sami chybami v obraně a neproměněním šancí, i když jich moc nebylo,“ poznamenal po zápase smutný trenér Divišova Ivan Vondrák. 
Zdroj: https://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/lazenske-podebrady-pohostily-divisov-tremi-goly-20170909.html

FK Bohemia Poděbrady - TJ Jawa Divišov 3:0 (1:0)

Branky: 39. Peterka, 52. Grospič, 82. Frejlach. Rozhodčí: Tylchert. ŽK: 0:3. Diváci: 100

Bohemia Poděbrady: Václavík – Voříšek, Hněvsa, Suchánek (12. Nedorost), Kubánek – Hruška – Javorek, Grospič (70. Rulc) – Frejlach (84. Pikner), Peterka (87. Stibor), Martínek (86. Buldra)

 

Přestože nepodala Bohemia nijak oslnivý výkon, nastřílela Divišovu tři góly. „Ale bylo to takové ospalé, kluci měli málo pohybu,“ hodnotil zápas poděbradský hráč Jan Bobek, který do utkání kvůli nemoci nenaskočil. „Zase jsme nedali pár šancí a zase jsme neproměnili penaltu. Kubánek vysoko přestřelil,“ řekl Bobek. „Po první brance jsme se ale uklidnili a měli jsme utkání pod kontrolou. Dvakrát nás podržel Václavík a jednou Voříšek, který vykopl míč těsně před bránou,“ vyprávěl Jan Bobek.

V prvním poločase si oba týmy vypracovaly příležitosti (hosté měli největší Vondrákem), ale finální přihrávky nebo zakončení pokulhávaly a gólmani odolávali. Až v závěru se domácí prosadili po kombinaci Grospičem, a to chvíli předtím nedali penaltu po faulu Marka Hanuše. „Myslel jsem si, že nás neproměněná penalta nakopne, ale naopak nás ukolébala, následně přišla nepozornost a inkasovali jsme gól,“ zlobil se Vondrák, který ale s výkonem v prvním dějství nebyl nespokojený: „Naše hra nebyla špatná.“

Po změně stran se sice hosté snažili srovnat, ale útočná snaha přišla vniveč. „Začali jsme poměrně dobře, ale zakončení nebylo kvalitní,“ posteskl si divišovský kouč.

A tak udeřili podruhé domácí po sóle Grospičem, a když v 82. minutě pěknou křižnou střelou, zvýšil Frejlach na 3:0, bylo rozhodnuto.  „Po druhém gólu si již domácí se zkušenými hráči v sestavě, vedení pohlídali, a tak zaslouženě vyhráli,“ dodal po zápase Vondrák.
Zdroj: https://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/lazenske-podebrady-pohostily-divisov-tremi-goly-20170909.html


Zdroj: https://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/union-poprve-padl-hracum-lyse-zvlhnul-strelecky-prach-20170911.html

Autor: Pavel Šimáček, Vladimír Malinovský

Číst 412 krát

Partneři klubu

gt

www.dotacni-servis.cz

dotace - výběrová řízení - poradenství

vpk

 Podebrady

www.mesto-podebrady.cz

 

polabska

www.polabska-stavebni.cz

Fiala web
www.fialamilovice.cz
logo trafco logo trafco

Z Youtube kanálu

Rychlý kontakt

+420

FK Bohemia Poděbrady z.s.

Na Hrázi 211

290 01 Poděbrady​               

 

IČ: 22903712

Bankovní spojení: ČS a.s.

č.ú.: 2664784329/0800