Upravit stránku

U18-U19

Z utkání FKBP U18-19 - FK Kolín

 

Poděbrady – Čáslav 1:6

„Bohužel se nám nepodařilo přenést herní pohodu z přípravných zápasů do mistrovské sezony," litoval po utkání trenér staršího dorostu Bohemie Poděbrady Jan Hovorka. „Brzy jsme darovali soupeři vedení a to se nám s týmem jako je Čáslav nesmí stát. Za druhý poločas bych chtěl klukům poděkovat, že to nezabalili a dohráli zápas se ctí," uvedl Hovorka.

Branka Bohemie: Charvát (z PK). Poločas: 0:5.
Bohemia Poděbrady: Papoušek – Čermák, Znamínko, Souček, Stibor – Buldra, Pikner (61. Ghanem), Soukup (79. Arežina), Kupec (46. Schulz) – Ber, Charvát.
Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/v-podebradech-bylo-jasno-uz-v-polocasech-20170316.html

FKBP U19 - Neratovice 0:3

„Opět jsme nezvládli začátek utkání a už v osmé minutě jsme po rohovém kopu inkasovali a pak nás ještě podržel brankář Kašpar. Soupeř dobře kombinoval a nepouštěl nás do žádných šancí. Ve druhém poločase za stavu nula jedna spálil největší příležitost na vyrovnání Charvát a když pár minut poté hosté udeřili podruhé, bylo rozhodnuto," popisoval průběh utkání trenér Bohemie Poděbrady Jan Hovorka.

Branky: Ploc 2, Šmejkal. Poločas: 0:1. Bohemia Poděbrady: Kašpar – Ber, Znamínko, Ghanem, Stibor – Buldra (76. Langr), Čermák, Lylo (63. Kaše), Popek (66. Schulz) – Charvát, Kadlec.
Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/produktivita-hracu-bohemie-byla-na-nule-20160922.html

Trenér Hovorka zažil vítěznou premiéru, Kadlec a Charvát nastříleli hattrick

Přímo parádně vstoupili do nové sezony fotbaloví dorostenci poděbradské Bohemie, kteří hráli v úvodním kole krajského přeboru na půdě Kosmonos. Starší nastříleli domácímu týmu sedm gólů, mladší jen o jeden méně.
Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/trener-hovorka-zazil-viteznou-premieru-kadlec-a-charvat-nastrileli-hattrick-20160901.html

„Oproti přípravným zápasům jsme se vyvarovali hrubým chybám a obrana fungovala na jedničku. Soupeře jsme téměř k ničemu nepustili," jásal po utkání spokojený trenér Jan Hovorka, pro něhož to byla na lavičce staršího dorostu Bohemie Poděbrady trenérská premiéra. „Naopak jsme to byli my, komu se podařilo potrestat chyby soupeře a třemi slepenými brankami definitivně zlomit odpor už v prvním poločase. Pochvala patří celému týmu," radoval se Hovorka.

Branky: 76. Lexa – 18., 25. a 51. Charvát, 25., 35. a 60. Kadlec, 27. Šendera. Poločas: 0:5. Bohemia Poděbrady: Papoušek – Ber, Rami (82. Záhora), Ber, Znamínko – Kadlec, Šendera, Čermák, Buldra – Lylo (60. Schulz), Charvát (82. Langr).
Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/trener-hovorka-zazil-viteznou-premieru-kadlec-a-charvat-nastrileli-hattrick-20160901.html

Novým trenérem staršího dorostu se stal Jan Hovorka. Bývalý hráč poděbradské Bohemie či pražské Slávie působil jako trenér naposledy u mládeže v Kolíně. Přejeme hodně úspěchů v našem klubu.