U16-U17

FK Kolín - FKBP U17 4:0

Branky: 11., 18. Koděra, 13. Šindelář, 29. Zelenka

Bohemia Poděbrady: Papoušek, Najmon, Ghanem, Soukup, Schulz, Kormaník, Kupec, Langr (68. Wágner), Hran Ca, Molič (58. Havránek), Souček (75. Husek)

Dnešní utkání jsme na žádost domácích předehrávali již v pátek v Kolíně. Stejně jako podzimní zápas ovládli hráči Kolína a zaslouženě zvítězili. Domácí nám v rozmezí 10. až 18. minuty vstřelili tři branky a tím v podstatě utkání rozhodli. Dva z těchto gólů byly opravdu povedené střely z dálky. Do konce poločasu přidali ještě jeden gól. My jsme dnes nebyli dopředu vůbec nebezpeční. Druhý poločas nebyl z naší strany o moc lepší, ale ani soupeři se příliš nedařilo, a tak jsme udrželi alespoň poločasovou remízu.

FKBP U17 - Kosmonosy 8:5

Branky: 4., 74. Fišer, 20. Salač, 50. a 54. Král Matěj – 1. a 76. Ghanem, 15. Langr, 40., 77., 79. Souček, 71. a 80. Schulz

Bohemia Poděbrady: Černý (37. Molič), Schulz, Ghanem, Soukup, Najmon (51. Havránek), Souček, Kaše, Kupec, Kormaník, Langr (65. Wágner), Molič (37. Hran Ca).

K dnešnímu utkání jsme nastupovali proti týmu Kosmonos v domácím prostředí poprvé na jaře na trávě. Utkání bylo výsledkově velmi podobné podzimnímu utkání. Stejně jako na podzim jsme v prvním poločase zvítězili pouze o jeden gól a to hlavně díky naši špatné koncovce. Ve druhém poločase jsme pustili soupeře do jednobrankového vedení, které platilo ještě v 76. minutě. V úplném závěru se nám ale podařilo protrhnout naše střelecké trápení a v rozmezí posledních čtyř minut jsem vstřelili 4 góly a tím rozhodli utkání. S průběhem i výsledkem dnešního zápasu jsme spokojeni, trochu nás může mrzet spousta neproměněných šancí, ale na druhou stranu bylo utkání napínavé až do úplného konce.

Poděbrady – Čáslav 3:9

„K prvnímu jarnímu utkání jsme na domácím hřišti nastupovali proti týmu z Čáslavi, se kterým jsme uzavírali podzimní část soutěže. Oproti podzimnímu zápasu se nám nedařilo ani herně, ani výsledkově. Pozitivně lze hodnotit pouze prvních dvacet minut utkání. Poté jsme hostům darovali dvoubrankové vedení po standardních situacích, a i když jsme se i nadále snažili hrát aktivně dopředu, soupeř důsledně bránil a dlouhými nakopávanými balóny trestal každou naši ztrátu," hodnotil utkání trenér mladších dorostenců Poděbrad František Soukup.

Branky Bohemie: Hran Ca 2, Molič. Poločas: 2:5.
Bohemia Poděbrady: Papoušek (41. Černý) – Schulz, Erben, Soukup, Najmon – Souček, Kupec, Ghanem (65. Wágner), Hran Ca (74. Kaše) – Záhora, Molič (60. Havránek).

Branky: 11., 42. Záhora, 57. Langr, 79. Papoušek

Bohemia Poděbrady: Černý, Erben, Ghanem, Soukup, Najmon, Kormaník, Schulz, Kupec (55. Ber), Kaše (75. Papoušek), Langr (65. Molič), Záhora

K poslednímu venkovnímu utkání podzimní části soutěže jsme odjížděli do Čáslavi po delší době v podstatě v kompletní sestavě a na předvedeném výkonu to bylo znát. Obrana pracovala spolehlivě a při jediné větší šanci soupeře v prvním poločase nás podržel náš brankář. I přes naši převahu jsme první poločas vyhráli jen nejtěsnějším rozdílem a domácí držel ve hře svými zákroky především brankář. Hned v úvodu druhého poločasu jsme vstřelili druhý gól a tím utkání rozhodli. Do konce utkání jsme vstřelili ještě dva góly, soupeř korigoval výsledek z pokutového kopu. Dnešní zápas se nám povedl jak výsledkově, tak především po herní stránce a všem hráčům za to musím poděkovat.

Bohemia Poděbrady: Černý, Schulz, Ghanem, Soukup, Najmon, Kormaník, Záhora, Kupec, Kaše, Langr (30. Papoušek), Molič

K dnešnímu utkání s naším sousedem v tabulce jsme odjížděli do Vlašimi ve velmi okleštěné sestavě. Když se nám ještě v prvním poločase jeden hráč zranil, nezbyl na lavičce nikdo, kdo by mohl do utkání naskočit a vystřídat hráče, kteří již odehráli utkání se starším dorostem. I přesto bych si představoval, že odehrajeme i proti tak kvalitnímu soupeři důstojnější utkání. Bohužel se tak nestalo a my jsme zopakovali letošní nejhorší výsledek.

FKBP U17 - Kutná Hora 9:1

Branky: 22. Langr, 36. Ber, 45. Záhora, 52., 70. Kaše, 53., 73. Schulz, 76. Wágner, 78. Kupec

FKBP U17: Papoušek, Erben (52. Zima), Soukup, Ghanem, Najmon, Ber (41. Kaše), Schulz, Kupec, Kormaník, Langr (60. Wágner), Záhora

Dnes nás čekal soupeř z Kutné Hory, který podle postavení v tabulce, měl patřit k těm lehčím. První poločas tomu ale neodpovídal. Soupeř důrazně bránil a my se přes jeho obranu těžko dostávali k zakončení. Do poločasu se nám podařilo vstřelit dvě branky, ale důležitější bylo, že jsme žádný gól z ojedinělých protiútoků nedostali. Ve druhém poločase jsme již naši převahu dokázali vyjádřit i gólově, když jsme vstřelili dalších osm branek, bohužel jednu do vlastní sítě. S konečným výsledkem můžeme být tedy spokojeni, ale po herní stránce máme ještě hodně co zlepšovat.

Polaban Nymburk - FKBP U17 6:1

Bohemia Poděbrady: Černý, Ber, Soukup, Zima (60. Erben), Najmon, Papoušek (41. Ghanem), Schulz, Kupec, Kormaník, Molič, Záhora

I přes vysokou prohru s našimi sousedy z Nymbuku jsme odehráli 60 minut kvalitního utkání. Bohužel se nám v tomto úseku hry nepodařilo opět proměnit naše vyložené šance a tak skončil první poločas jednobrankovým vedením domácích hráčů. Druhý poločas můžu hodnotit pozitivně zhruba od 65. minuty, kdy nám soupeř během pěti minut vstřelil tři branky a tím rozhodl utkání. Gratuluji soupeři k výhře a budeme se těšit na jarní odvetu.

Mnichovo Hradiště - FKBP U17  5:3

Branky: 5. Kaše, 66. a 69. Kormaník

Bohemia Poděbrady: Černý, Kaše, Ghanem, Erben, Najmon, Kormaník, Schulz, Soukup (54. Molič), Kupec, Záhora (61. Vágner), Langr (41. Zima)

V dnešním zápase jsme byli stále o jeden gól za soupeřem. Domácí hráči Mnichova Hradiště využili naší nesoustředěnosti a ujali se vedení hned v první minutě utkání. Na první gól jsme dokázali rychle odpovědět a v 5. minutě jsme vyrovnali. Další gól jsme soupeři darovali nesmyslným zákrokem v pokutovém území. Druhý poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách, ale jelikož domácí vstřelili i v tomto poločase o jeden gól víc než my, zůstaly dnes všechny body domácím. V dnešním utkání jsme více než fotbal mysleli na našeho brankáře Kubu Kašpara, který se v předcházejícím utkání zranil. Tímto ho všichni zdravíme a přejeme brzké uzdravení.

FKBP U17 - Říčany 3:1

V dnešním utkání s týmem Říčan jsme navázali na kvalitní výkon z minulého týdne, ale také na naprosto neuvěřitelné zahazování vyložených šancí. Jelikož jsme v prvním poločase nedokázali proměnit ani jednu, šli jsme do kabin za poločasového stavu 0:0. Soupeř směrem dopředu nebyl příliš nebezpečný, a tak bylo pouze otázkou, zda se nám podaří protrhnout střeleckou smůlu a rozhodneme utkání v náš prospěch. Mírná komplikace přišla na začátku druhého poločasu, kdy si náš brankář nepohlídal střelu z dálky, která k překvapení všech skončila v naší brance. Hned v zápětí, ale své zaváhání napravil, když zneškodnil samostatný nájezd útočníka soupeře. S blížícím se koncem zápasu hráčům soupeře docházeli síly rychleji než nám a jelikož se nám nakonec podařilo protrhnout střeleckou smůlu a vstřelit tři branky, dočkali jsme se prvního domácího vítězství. Dnes musím všechny hráče za předvedený výkon pochválit, jelikož nás dnes možná více než soupeř potrápila viróza, se kterou se někteří hráči prali místo v posteli na hřišti.

Branky: 45. Bělina - 51. Hran Ca, 58. Zima, 79. Kaše

Bohemia Poděbrady: Černý, Kaše, Zima, Erben (57. Ghanem), Najmon (41. Hran Ca), Ber, Schulz, Soukup, Kupec, Molič, Záhora (34. Langr) (62. Kormaník)

SS Ostrá - FKBP U17 4:5

I když tomu konečný výsledek utkání neodpovídá, herně i fyzicky jsme našeho dnešního soupeře z Ostré jednoznačně předčili. Kdybychom proměnili alespoň polovinu našich vyložených šancí, muselo utkání skončit dvouciferným rozdílem, ale jelikož jsme dnes dokázali zahodit i ty nejvyloženější šance, prohrávali jsme deset minut před koncem o dva góly. Kdyby utkání tímto výsledkem skončilo, musel bych do dnešního hodnocení napsat, že nás dokázali porazit brankář a jeden útočník. Kluci se ale s tímto stavem nesmířili a bojovali až do úplného konce a odměnou jim byly tři vstřelené góly během posledních deseti minut utkání a zasloužené vítězství.

Branky: 5., 25. Molič, 74. Kupec, 75. Záhora, 79. Kaše

Bohemia Poděbrady: Papoušek, Langr, Ghanem (30. Zima), Erben (45. Ber), Najmon, Hran Ca (55. Wágner), Schulz, Kaše, Kupec, Molič (79. Kašpar), Záhora

FKBP U17 - Neratovice 0:9

„Utkání s Neratovicemi bylo vyrovnané pouze do dvacáté minuty, kdy nám soupeř vstřelil druhý gól. Od této chvíle nás soupeř jednoznačně přehrával a vstřelil do poločasu ještě dvě branky. Naše odhodlání poprat se v druhém poločase o lepší výsledek zůstalo bohužel v šatně a druhý poločas jsme odehráli stejně odevzdaně jako konec prvního. A když jsme před koncem utkání neproměnili náš samostatný nájezd, který byl asi jedinou šancí druhého poločasu, odcházeli jsme ze hřiště s ostudným výsledkem," kroutil nevěřícně hlavou trenér mladšího dorostu poděbradské Bohemie František Soukup.

Branky: Demeter 3, Šindelka 2, Šmejkal 2, Bucha, Bonaventura. Poločas: 0:2. Bohemia Poděbrady: Černý – Ber, Ghanem, Erben, Najmon, Kormaník, Schulz, Langr (58. Hran Ca), Kupec (41. Molič), Záhora (70. Wágner).

Uhl. Janovice - FKBP U17  0:7

Naše utkání v Uhlířských Janovicích mělo naprosto jednoznačný průběh. Soupeř v podstatě celý zápas bránil a na naši polovinu se skoro nedostával. V celém zápase na našeho brankaře vyslal pouze jednu střelu, se kterou si poradil a tak bylo jenom otázkou, kolik gólů se nám podaří vstřelit.

Branky: 5. Záhora, 12. Molič, 25. Záhora, 46. Kupec, 61. Záhora, 65. Ghanem, 67. Zima

Bohemia Poděbrady: Černý, Ber, Ghanem, Erben, Najmon, Hran Ca (45. Zima), Schulz, Langr, Kupec, Molič, Záhora

FKBP U17 - FK Kolín U17 0:4

Utkání se soupeřem z Kolína se nám výsledkově vůbec nevydařilo. Utkání ovlivnila hned první minuta utkání, ve které jsme si nepohlídali standardní situaci a pustili hosty do rychlého vedení, kteří poté pouze důsledně bránili a podnikali rychlé protiútoky. I když jsme si v prvním poločase vytvořili několik slibných příležitostí, pozornou obranu soupeře se nám překonat nepodařilo a naopak jsme pět minut před přestávkou inkasovali druhý gól. V druhém poločase se situaci příliš nezměnila. Soupeř důsledně bránil a i přes náš tlak nás do žádných vyložených šancí nepouštěl. V úplném závěru své vítězství potvrdil ještě dvěma góly a zaslouženě si dnes odvezl tři body.

Bohemia Poděbrady: Kašpar (41. Černý), Kaše (55. Hran Ca), Zima (Ghanem), Erben, Najmon, Kormaník, Schulz, Soukup (41. Záhora), Kupec, Molič (58. Wágner), Langr

Kosmonosy - FKBP U17 3:6

K prvnímu utkání nové sezóny jsme odjížděli do Kosmonos, kde jsme chtěli navázat na kvalitní hru a dobré výsledky z přípravných zápasů. Utkání se nám vydařilo jak herně, tak i výsledkově. První poločas, ve kterém jsme lépe kombinovali a soupeř hrozil spíše z rychlých protiútoků, skončil 1:2 v náš prospěch. Hned v první minutě druhého poločasu se ale  po nedorozumění naší obrany s brankařem hráčům Kosmonos podařilo vyrovnat. Stav 2:2 vydržel pouze tři minuty. V rozmezí čtyř minut jsme vstřelili čtyři branky a rozhodli tak utkání. Na konečných 3:6 upravili hráči Kosmonos 15 minut před koncem po rohovém kopu. I když jsme dnes hráli proti kvalitnímu soupeři, byli jsme v celém zápase lepším týmem a všichni hráči si zasloužili pochvalu nejen za předvedenou hru, ale i za to, jak se vyrovnali se strašným vedrem, které v nedělním poledni panovalo.

Branky: 31. Lexa, 41. Nevosad, 65. Salač - 24. Langr, 25. Kaše, 44., 46., 48., Záhora, 45. Molič

Bohemia Poděbrady: Papoušek (41. Černý), Kaše (34. Ghanem), Soukup, Erben, Najmon, Kormaník (60. Hran Ca), Schulz, Záhora, Kupec, Molič, Langr