Upravit stránku

Jan Suchánek rozjásal Bohemii. Trefil tři body.

16.08.2016Admin

Svůj premiérový start v krajské I.A třídě ozdobili třemi body. Fotbalisté poděbradské Bohemie hostili v úvodním kole soutěže dalšího nováčka, tým Sázavy. Domácím stačila na vítězství jediná branka, kterou dal sedm minut před koncem po rohovém kopu Suchánek.
Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/jan-suchanek-rozjasal-bohemii-trefil-tri-body-20160816.ht

Bohemia Pdy – Sázava 1:0

„Za tři body jsme hrozně rádi, je to důležité vítězství pro hráče, pro jejich psychiku," uvedl asistent poděbradského trenéra Miroslav Dolejš.

Tým Bohemie se nemohl dlouho prosadit, to se povedlo až v 83. minutě stoperu Suchánkovi po rohovém kopu. „Bylo to hodně náročné utkání. Sázava hrála hodně defenzivně, organizovaně a nemohli jsme se dostat do gólových příležitostí. A ve druhém poločase byli hosté dvakrát hodně blízko gólu. Jednou ale svou šanci zazdili a podruhé nás fantasticky podržel Václavík. V první půli nebyla naše hra dobrá, po přestávce jsme se zlepšili, ale přišly šance hostí. Vítězství je spíše šťastné, ale to už nám teď může být jedno. Máme tři body a to je hlavní," řekl poděbradský asistent Dolejš.

Branka: 83. Suchánek. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 1:4. Diváci: 170. Poločas: 0:0.
Bohemia Poděbrady: Václavík – Bobek, Suchánek, Tománek, Kubánek (72. Voříšek) – Hruška (82. Havierník) – Billý (77. Doseděl), Rulc, Brabec (74. Brtna), Nedorost – Mihovský (87. Kadlec).
Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/jan-suchanek-rozjasal-bohemii-trefil-tri-body-20160816.html